Prémiové realitné služby Všetky ponuky

O NÁS

„Vývin spoločnosti je zložitý proces, v ktorom sa z jednej základnej bunky vytvára celé telo firmy. Rozoznávame dve fázy vývinu: Vegetatívna fáza znamená vytvorenie zázemia (koreňov), stability (stonky) a značky (listov). Generatívna fáza zahrňuje rozvoj (kvitnutie) a tvorbu výsledkov (plodov).“


Spoločnosť ADRID REAL s.r.o. dátuje svoje založenie od roku 2008. Realitná spoločnosť až v roku 2012 začala vyvíjať výraznejšie aktivity,
kedy jej konateľka Adriana Mátyásová zaviedla inovatívny know-how zo švajčiarskeho realitného trhu, kde pôsobila aktívne dva roky. Rodinná spoločnosť si zakladá na kvalitných službách, dôstojnom prístupe, detailnej práci a maximálnej spokojnosti klientov.


Využite výhody medzinárodnej spolupráce a unikátnej firemnej kultúry. ADRID REAL podporuje pravidelné a individuálne školenia svojho profesionálneho tímu a krok za krokom Vás prevedie celým predajným procesom.


Partner:


„JE JEDNO ČI PREDÁVATE PRODUKTY ALEBO SLUŽBY, STÁLE PREDÁVATE POCITY.“


Individuálne nadizajnované a vysoko kvalitné popisy nehnuteľností alebo exkluzívne video profily povolujú nadštandardný marketing každej nehnuteľnosti. Využite značkový marketing pre Váš úspech.


„MÁME ÚCTU KU KVALITE.“


Vízia


Spájame kvalitu, dôstojnosť a profesionalitu do jedného – či v pracovnom alebo osbnom živote. Cieľom našej spoločnosti je neustály rast a inovácia našich prémiových služieb tak, aby boli všetci spokojní. Primárnym zacielením je pre nás dlhodobá úspešná spolupráca ako na Slovenskom území, tak aj v zahraničí. Chceme byť poprednou, rešpektovanou a najvyhľadávanejšou realitnou spoločnosťou s nadštandardnými službami v oblasti nehnuteľností.


Sme Vašim exkluzívnym obchodným partnerom na ceste za úspechom.


Využite náš rozsiahly know-how a všestranný servis. BUDE NÁM POTEŠENÍM VÁM PORADIŤ.


PREMIUM REAL ESTATE SERVICES

Odoberajte naše novinky

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely kontaktovania.