Prémiové realitné služby Všetky ponuky

KĽÚČ NAŠEJ STRATÉGIE

Predaj nehnuteľnosti je každopádne proces, ktorý vyžaduje nie len vedomosti, ale aj správny postoj a cítenie.

ČO OVPLYVŇUJE CENU VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI?
Sú to rôzne makro a mikro ukazovatele, ale okrem týchto ukazovateľov je dôležitá vizuálna reč, ktorá sa dosiahne so samotnou prezentáciou nehnuteľnosti

PRĺPRAVNÁ FÁZA


ZREALIZUJEME DÔKLADNÚ ONHLIADKU

Predávať niečo, čo sme nevideli je nepredstaviteľné pre nás a preto každú jednu nehnuteľnosť dôkladne spoznáme na osobnej prehliadke. 

TRHOVO ORIENTOVANÁ ANALÝZA

Trhovo orientovaná analýza, je dôležitým aspektom pre stanovenie, čo najvýhodnejšej predajnej ceny nehnuteľnosti. Pričom dbáme na všetky aspekty, keďže každá nehnuteľnosť má svoju výnimočnosť.

EXKLUZĺVNE SA STARÁME O KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ

Sprostredkovateľská zmluva je dôležitá pre obe strany, kde sa písomne stanovia všetky náležitosti predaja či prenájmu a celý priebeh spolupráce. Pracujeme Exkluzívne a dbáme na vysokú kvalitu marketingu, pretože si vysoko vážime dôveru našich zákazníkov. Našim cieľom nie je kvantita, ale kvalita.

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Prezentáciou sa rozumie už samotná predpríprava nehnuteľnosti. V praxi sa často používa Homestaging, ktorý je v zahraničí veľmi populárny a na našom trhu je tiež s ľahkosťou aplikovateľný. HOMESTAGING je úprava/aranžovanie nehnuteľnosti do takej podoby ako ju chceme prezentovať a zachytiť tie najkrajšie zábery, ktoré budú sprevádzať krásu nehnuteľnosti. Homestagingom sa rozumie aj upratanie nehnuteľnosti do stavu takého, že odstránime viditeľné nadbytočné, osobné predmety, aby sme napomoholi potenciálnym klientom si lepšie zvizualizovať ich vlastnú existenciu v nehnuteľnosti.


  • Príprava FOTOGRAFIĺ. Kvalitné FOTOGRAFIE zohrávajú dôležitú úlohu v procese predaja/prenájmu, ktoré posilňujú vizuálnu reč a prezentujú AKOSŤ každej nehnuteľnosti. Sú prvým vyvolávajúcim faktorom, ktorý zohráva úlohu v rozhodovaní sa klienta či má o obhliadku záujem alebo nie.

  • Príprava dôkladného POPISU, TEXTU (EXPOSÉ) Vašej nehnuteľnosti v slovenskom, v nemeckom i anglickom jazyku na inzertných portáloch aj v zahraničí. Kvalitná INZERCIA obsahuje popis nehnuteľnosti, ktorá dominuje výstižnosťou, pravdovravnosťou, vystihuje všetky highlights-y daného objektu a upúta pozornosť potenciálneho klienta.

  • VIDEO PREZENTÁCIA. Kvalitné VIDEO dáva do dynamického pohybu obrazy a umožní kupujúcim možnosť lepšej predstavivosti a orientácii v priestore. Posledných pár rokov sa video stalo dominantným predajným materiálom vo svete realít, ale takisto aj v iných sférach. Napomáha tak k efektívnejšiemu rozhodovaniu sa klientov a zvyšuje váhu Vašej nehnuteľnosti. MARKETINGOVO ORIENTOVANÝ PREDAJ  • Stanovíme MARKETINGOVÉ CIELE predaja Vašej nehnuteľnosti, časový harmonogram

  • Dohodneme Vami vyhovujúce obdobie a dni na OBHLIADKY so záujemcami

  • Pravidelne podávame informácie o priebehu predaja či prenájmu, telefonicky, mailom alebo osobne / REPORTPRÁVNY SERVIS


Každú zmluvu u nás vypracúvava právnik. U nás dostanete KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, vypracovanie zmlúv až po podanie návrhu na vklad do katastra. Konzultujeme s bankami či inými inštitúciami, ktoré sú potrebné pri predaji nehnuteľností a viedlo k maximálnej spokojnosti.

POPREDAJNÝ SERVIS

ODOVZDANIE nehnuteľností

 

PRÉMIOVÉ REALITNÉ SLUŽBY


“JE JEDNO ČI PREDÁVATE PRODUKTY ALEBO SLUŽBY, STÁLE PREDÁVATE POCITY.”


Profesionalita, efektívnosť, kreativita a nadštandardný prístup je u nás zaručený.

Fokusujeme sa na poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb ako: predaj, prenájom bytov, domov, komerčných priestorov a apartmánov na Slovensku i v zahraničí. Vždy si zvolíme inovatívny a kreatívny prístup. Profesionálne spracovanie marketingového, časového a predajného plánu je hlavným kľúčom pre úspešné dosiahnutie nášho spoločného cieľa.

Individuálne nadizajnované a vysoko kvalitné popisy nehnuteľností alebo exkluzívne video profily povolujú nadštandardný marketing každej nehnuteľnosti. Využite značkový marketing pre Váš úspech. Ak sledujete ambície svojich cieľov, ak žijete vášnivo, jednáte kvalifikovane a oceníte si exkluzivitu, tak ste prišli na to správne miesto.

Tešíme sa na stretnutie s Vami. 

Predstavte si ADRID REAL.

Odoberajte naše novinky

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely kontaktovania.