Prémiové realitné služby Všetky ponuky

PREČO S NAMI


PREČO PREDÁVAŤ / PRENAJÍMAŤ s ADRID REAL?


Každý majiteľ nehnuteľností, ktorý sa rozhodne zveriť svoju nehnuteľnosť do nášho portfólia, sa automaticky stáva členom AR Premium. Stačí ak vyplníte náš  formulár, prvý voľný Agent Vás bude kontaktovať a dohodne si s Vami termín stretnutia.


Myslíme Inovatívne, Kvalitne, Elegantne


Realitná spoločnost ADRID REAL drží tempo s najnovšími trendami a najmä inováciami, ktoré sa práve počas tejto doby dostávajú do popredia.


Rýchlosť


Profesionálne spracovanie marketingového, časového a predajného plánu je hlavným kľúčom pre úspešné dosiahnutie nášho spoločného cieľa.


Kvalita


Individuálne nadizajnované a vysoko kvalitné popisy nehnuteľností alebo exkluzívne video profily povolujú nadštandardný marketing každej nehnuteľnosti. Využite značkový marketing pre Váš úspech.


Automatizácia


Sledovanie všetkých aktivít, ktoré sa dejú na Vašej nehnuteľnosti (marketing, analýzy, report, obhliadky ...). Prinášame systém, ktorý Vám umožní jedným kliknutím sledovať proces celého predaja, či prenájmu, v akom štádiu sa práve práca s Vašou nehnuteľnosťou nachádza a môžete sa online zapojiť do celého priebehu. A to vždy vtedy, keď máte čas Vy. Práve vtedy, keď to zaujíma Vás.


BUĎTE NAŠIM ZÁKAZNÍKOM / PARTNEROM


a užívajte si naše služby ADRID REAL PREMIUM
 

Nakoľko aktuálna situácia ohľadom ochorenia COVID-19 vzbudila v ľuďoch obavu z osobných stretnutí, a zároveň si ceníme každého čas, prinášame Vám možnosť profesionálneho predaja Vašej nehnuteľnosti a sledovanie celého procesu ONLINE. Čo zabezpečuje informácie a komunikáciu bez nutnosti osobného kontaktu, stretnutia.Celý projekt sa nesie pod názvom ADRID REAL PREMIUM.
8 krokov, jeden cieľ = predaj Vašej nehnuteľnosti


Výhody, ktoré získa každý náš exkluzívny partner. Stiahnete si našu aplikáciu a sledujete každý krok procesu od marketingu až po predaj.

STEP 01.


Individuálne poradenstvo: Každému obchodnému prípadu sa venujeme osobitne. Každú jednu nehnuteľnosť dôkladne spoznáme na osobnej prehliadke.STEP 02.


Kompletný odhad kúpnej ceny: Trhovo orientovaná analýza, je dôležitým aspektom pre stanovenie, čo najvýhodnejšej predajnej ceny nehnuteľnosti. Pričom dbáme na všetky aspekty, keďže každá nehnuteľnosť má svoju výnimočnosť. Na základe Komparatívnej a Hedonickej metódy.STEP 03.


Exkluzívny marketing: Pracujeme Exkluzívne a dbáme na vysokú kvalitu marketingu, pretože si vysoko vážime dôveru našich zákazníkov. Našim cieľom nie je kvantita, ale kvalita. Homestaging, Fotografie, Video prezantácia, 3D Prehliadka, Viacjazyčná inzercia, Vlastný web nehnuteľnosti...STEP 04.


Individuálny marketingový koncept: Stanovíme MARKETINGOVÉ CIELE predaja Vašej nehnuteľnosti, časový harmonogram a Fokus na cieľový segment záujemcov.STEP 05.


Optimálizácia obhliadok: Ceníme si svoj i každého čas, preto pracujeme len s vážnymi záujemcami a minimalizujeme "turistické" obhliadky na Vašej nehnuteľnosti.STEP 06.


Pravidelné správy o stave predaja: Prehľad o termínoch obhliadok, výstupy z obhliadok a cenové návrhy nájdete priamo v aplikácií, ktorú si stiahnite priamo do svojho smartfónu, tabletu alebo do PC..STEP 07.


Integrovaná Podpora a Spolupráca: Profesionálny právny servis. Každá zmluva je vždy vyhotovená našim právnym oddelením.. U nás dostanete KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, vypracovanie zmlúv až po podanie návrhu na vklad do katastra. Konzultácia s bankami či inými inštitúciami, ktoré sú potrebné pri predaji nehnuteľností a viedli k maximálnej spokojnosti.STEP 08.


Komplexný popredajný servis: Odovzdanie nehnuteľnosti / Protokol Online / Offline.STEP 09.


PRIPRAVENÝ NA PREDAJ: Fokusujeme sa na poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb. Profesionalita, efektívnosť, kreativita a nadštandardný prístup je u nás zaručený.


Poradenstvo Kedykoľvek a Kdekoľvek! ...


 

ČO PRINÁŠAME?

Veríme, že ak sa rozhodnete predať Vašu nehnuteľnosť budete chcieť mať absolútnu kontrolu nad tým ako Vaša Realitná kancelária pracuje.

Chcete mať prehľad o termínoch obhliadok, chcete spätnú väzbu na obhliadku, klienta či cenu bez toho, aby ste museli v hlave držať termíny a tráviť čas e-mailovaním, SMS-kovaním, telefonovaním, či stretávaním sa so svojim Agentom?

Práve preto:

Prinášame systém, ktorý Vám umožní jedným kliknutím sledovať proces celého predaja, či prenájmu, v akom štádiu sa práve práca s Vašou nehnuteľnosťou nachádza a môžete sa online zapojiť do celého priebehu. A to vždy vtedy, keď máte čas Vy. Práve vtedy, keď to zaujíma Vás. Priamy vstup do našej aplikácie. Sledovanie všetkých aktivít, ktoré sa dejú na Vašej nehnuteľnosti - Marketing, analýzy, report, obhliadky... Dohodnúť si termíny, respektívne spoločné návrhy týkajúce sa Vašej nehnuteľnosti priamo cez aplikáciu. Online komiunikácia, Video-Zoom Report.

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

Stačí ak vyplníte náš  formulár nižšie, náš prvý voľný Agent Vás bude kontaktovať a dohodne si s Vami termín osobnej obhliadky pre stanovenie cenovej analýzy, spolupráce a vyhotovenie marketingových podkladov. Po odsúhlasení našej spolupráce ONLINE, Vaša nehnuteľnosť bude zaradená do našej ponuky do 48 hodín (podľa náročnosti marketingového konceptu). Vaša ponuka bude spárovaná s interným zoznamom klientov našej materskej spoločnosti ADRID REAL, s.r.o., ktorých dopyt sa zhoduje práve s Vašou ponukou.

OBHLIADKY

Prehľad o termínoch obhliadok, výstupy z obhliadok a cenové návrhy nájdete priamo v aplikácií, ktorú si stiahnite priamo do svojho smartfónu, tabletu alebo do PC.

BEZPEČNÝ PRÁVNY SERVIS

Každá zmluva je vždy vyhotovená našim právnym oddelením.. U nás dostanete KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, vypracovanie zmlúv až po podanie návrhu na vklad do katastra. Konzultujeme s bankami či inými inštitúciami, ktoré sú potrebné pri predaji nehnuteľností a viedlo k maximálnej spokojnosti.

ČO TREBA UROBIŤ?

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím vyplňte uvedený formulár a prvý voľný Agent Vás bude kontaktovať.

 


Sme riadnym členom nasledovných združení


        


 


Odoberajte naše novinky

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely kontaktovania.