Prémiové realitné služby Všetky ponuky

ADRID REAL s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Martina Miklenčičová

Martina Miklenčičová

Odborník na zahraničné investície | Expert für ausländische Investitionen

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 902 317 820

property@adridreal.sk

Celý svoj život sa riadim pocitom... výber nehnuteľnosti na bývanie, rozhodnutie pre investíciu či uzavretie spolupráce je pre mňa voľba riadená pocitmi. Práve preto som sa rozhodla vstúpiť do tímu ADRID REAL, ktorý ma presvedčil o svojej vysokej profesionalite, kvalite a ľudskosti.

K práci s nehnuteľnosťami ma priviedlo moje nadšenie zo zmien a načúvanie príbehov ľudí. Zmena lokality, veľkosti bývania, dizajnu - za týmto všetkým je náš vlastný príbeh, ktorý nás ovplyvňuje a k týmto zmenám posúva.
Počas roku 2018 som mala možnosť zoznámiť sa s trhom realít v USA, kde som priamo pracovala s investíciami do nehnuteľností a ich zhodnocovaním. Hodnotím to ako skvelú skúsenosť po pracovnej i osobnej stránke.
Fascinuje a inšpiruje ma rozmanitosť sveta a všetko to, čo sa “svojou cestou” učím, rada aplikujem v každej oblasti života.

všetky ponuky makléra
Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

CEO | Property Management & Marketing

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 805 905

adridreal@adridreal.sk

Moje začiatky v realitnom sektore na Slovensku siahajú do roku 2004, kedy som pracovala ako realitná poradkyňa. V roku 2008 som založila rodinnú realitnú spoločnosť ADRID REAL s. r. o. Neskôr som získala skúsenosti na švajčiarskom realitnom trhu, kde som pracovala ako poradkyňa v nadnárodných spoločnostiach (Engel & Völkers). Tieto skúsenosti som priniesla späť na Slovensko a od roku 2012 ich aplikujeme v našej spoločnosti. Som autorkou motivačnej knihy „Cesta realitného makléra“, ktorá je určená pre začínajúcich podnikateľov a zdôrazňuje význam prispievania k lepšiemu svetu. Kniha v elektronickej podobe priamo v kníhkupectve Martinus.

Vysoký dôraz kladieme na automatizáciu a procesy, ktoré uľahčujú prácu, čím poskytujeme efektívnejšie a pohodlnejšie služby našim klientom. Môj osobný web: https://adrianamatyasova.com

všetky ponuky makléra
JUDr. Martin Bajužík

JUDr. Martin Bajužík

Právny servis | Rechtsberatung

hovorím po slovenskyI speak english

+421 910 932 474

Martin.Bajuzik@adridreal.sk

Už od strednej školy som vedel, že raz sa chcem stať advokátom. Po ukončení Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave sa moja cesta za týmto snom odštartovala naplno a v roku 2012 som začal pôsobiť ako advokátsky koncipient. Od roku 2016 pôsobím ako samostatný advokát s vlastnou advokátskou kanceláriou so sídlom v Bratislave. Mám za to, že advokácia je profesia, ktorá si vyžaduje nielen usilovnú a dlhoročnú prácu ale aj osobné nadšenie pre povolanie advokáta. Aj napriek rozšírenému názoru, že právo a povolanie advokáta je len o nudných paragrafoch, nie je to tomu tak. Právo je veľakrát aj o určitej kreativite, ktorá sa dá využiť pri riešení jednotlivých právnych záležitostí. Pri svojej advokátskej činnosti dbám na to, aby moji klienti dostali presne to, čo pri riešení ich právnych problémov potrebujú. Len takto vznikne medzi advokátom a jeho klientom korektný vzťah založený na vzájomnej dôvere. V rámci tímu spoločnosti ADRID REAL s.r.o. zabezpečujem právny servis v súvislosti s predajom a prenájmom nehnuteľností.

všetky ponuky makléra
Marek Pivka

Marek Pivka

Poradca nehnuteľností | Real Estate Consultant - Trnava a okolie

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

+421 908 315 410

support@adridreal.sk

Prvú skúsenosť s realitami mám pri predaji vlastného bytu, kedy som sa rozhodol využiť služby realitnej kancelárie, a teda som mal možnosť posúdiť kvalitu zákazníckeho servisu, ktorý je pre mňa veľmi dôležitý. Napriek spokojnosti so službami, chýbala mi komunikácia zo strany makléra. Nedostával som reporty o záujmoch, ani žiadnu spätnú väzbu z obhliadok, pričom práve tieto výstupy môžu pomôcť nastaviť správne zmeny pre rýchlejší predaj. Následne som kupoval moju súčasnú nehnuteľnosť a stretol som sa so správaním, ako je neznalosť ponúkanej nehnuteľnosti, nekvalitná komunikácia, vpisovanie údajov do všeobecných predpripravených zmlúv bez akejkoľvek právnej úpravy... Po tejto skúsenosti som začal pochybovať o odbornosti maklérov a realitných kancelárií a na ich služby som vnútorne zanevrel.

Z tohto presvedčenia ma opäť vyviedlo až stretnutie s pani Mátyásovou zo spoločnosti ADRID REAL. Vtedy som zistil, že existujú aj realitné spoločnosti s ľudským prístupom a starostlivosť o zákazníka je u nich na prvom mieste. Navyše spoločnosť prináša automatizácie a online systémy komunikácie, čo je v dnešnej „covidovej“ dobe veľkou výhodou. Pre tieto, a tiež mnohé ďalšie dôvody z pozorovania ich odbornosti, som sa rozhodol stať sa súčasťou ADRID REAL.

všetky ponuky makléra
Nikko

Nikko

Daj mi labku - ADRID REAL

Pomáham celému tímu, ale hlavne dozerám na to, aby aj moji kamoši mali svoju strechu nad hlavou, lebo viem aké je dôležité mať svoju milujúcu rodinu. Na tejto stránke nájdete možno svojho budúceho rodinného priateľa: https://www.facebook.com/DajMiLabkuADRIDREAL/
Ďakujeme a posielam vám veľký PÁC!

všetky ponuky makléra

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

Odoberajte naše novinky

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely kontaktovania.