Prémiové realitné služby Všetky ponuky

ADRID REAL s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Konateľ | Geschäftsführer

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 805 905

adridreal@adridreal.sk

Moje prvotné skúsenosti v realitnej brandži začali na Slovensku už od roku 2004, keď som pracovala ako poradca nehnuteľností pre vtedy známejšiu realitnú spoločnosť. Samostatné kroky v mojej kariére sa začali dátovať od roku 2008, kedy som sa rozhodla založiť si rodinnú realitnú spoločnosť s názvom ADRID REAL s. r. o. V čase keď bola ekonomická sínusoida v stave "dno" (takisto aj ja), vyskytla sa mi skvelá príležitosť pôsobenia na Švajčiarskom realitnom trhu ako poradca nehnuteľností v nadnárodných spoločnostiach. Túto výzvu som prijala a doteraz tak vďačím možnosti spoznať užitočnosť kvalitného marketingu či manžmentu v tomto biznise. Svoje skúsenosti som si dovolila priniesť na Slovensko a od roku 2012 ich aplikujeme v našej spoločnosti v živote realít. Švajčiarky trh mi ukázal kvalitu v praxi, ktorú je možné presadiť v každej časti sveta, ak tomu rozumieme!

všetky ponuky makléra
JUDr. Peter Dorociak

JUDr. Peter Dorociak

Právny servis | Rechtsberatung

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421 903 150 315

peter.dorociak@adridreal.sk všetky ponuky makléra
Dominika Mátyásová

Dominika Mátyásová

Asistent & Marketing spoločnosti | Assistenz & Marketing der Geschäftsleitung

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 911 090 900

Dominika.Matyasova@adridreal.sk

Za môj úzky profesionálny vzťah k nehnuteľnostiam vďačím svojej mame – Adriane Mátyásovej, ktorá ma už ako deväťročné dievčatko zaintegrovala do jej vtedajšej profesie realitnej maklérky, kde namiesto robenia domácich úloh po škole, som mala možnosť s ňou chodiť na obhliadky a vnímať „skutočný svet“. Interiéry a exteriéry bytov/domov/stavieb som začala vidieť inými očami od mojich 15. rokov, kedy som navštevovala školu vo Švajčiarsku & moja mama pôsobila ako poradca nehnuteľností v nadnárodných realitných spoločnostiach, kde som bola takisto súčasťou celého procesu obhliadok. Predstava kvalitnej propagácie nehnuteľnosti, čo sa týka fotografií, videoprezentácií a kvalitnej prezentácie a starostlivosti o nehnuteľnosť ma fascinuje každým dňom viac a viac. Venujem sa foteniu interiéru & exteriéru nehnuteľností a takisto aj starostlivosti o nehnuteľnosti (predaj & prenájom) na profesionálnej báze.

všetky ponuky makléra
Anastasia Golubeva

Anastasia Golubeva

Asistent spoločnosti | Assistenz der Geschäftsleitung

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийJa govorim hrvatskiI speak englishmluvim česky

office@adridreal.sk všetky ponuky makléra

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné