Prémiové realitné služby Všetky ponuky

ADRID REAL s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Konateľ | Geschäftsführer

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 805 905

adridreal@adridreal.sk

Moje prvotné skúsenosti v realitnej brandži začali na Slovensku už od roku 2004, keď som pracovala ako poradca nehnuteľností pre vtedy známejšiu realitnú spoločnosť. Samostatné kroky v mojej kariére sa začali dátovať od roku 2008, kedy som sa rozhodla založiť si rodinnú realitnú spoločnosť s názvom ADRID REAL s. r. o. V čase keď bola ekonomická sínusoida v stave "dno" (takisto aj ja), vyskytla sa mi skvelá príležitosť pôsobenia na Švajčiarskom realitnom trhu ako poradca nehnuteľností v nadnárodných spoločnostiach. Túto výzvu som prijala a doteraz tak vďačím možnosti spoznať užitočnosť kvalitného marketingu či manžmentu v tomto biznise. Svoje skúsenosti som si dovolila priniesť na Slovensko a od roku 2012 ich aplikujeme v našej spoločnosti v živote realít. Švajčiarky trh mi ukázal kvalitu v praxi, ktorú je možné presadiť v každej časti sveta, ak tomu rozumieme!

všetky ponuky makléra
JUDr. Martin Bajužík

JUDr. Martin Bajužík

Právny servis | Rechtsberatung

hovorím po slovenskyI speak english

+421 910 932 474

martin.bajuzik@adridreal.sk

Už od strednej školy som vedel, že raz sa chcem stať advokátom. Po ukončení Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave sa moja cesta za týmto snom odštartovala naplno a v roku 2012 som začal pôsobiť ako advokátsky koncipient. Od roku 2016 pôsobím ako samostatný advokát s vlastnou advokátskou kanceláriou so sídlom v Bratislave. Mám za to, že advokácia je profesia, ktorá si vyžaduje nielen usilovnú a dlhoročnú prácu ale aj osobné nadšenie pre povolanie advokáta. Aj napriek rozšírenému názoru, že právo a povolanie advokáta je len o nudných paragrafoch, nie je to tomu tak. Právo je veľakrát aj o určitej kreativite, ktorá sa dá využiť pri riešení jednotlivých právnych záležitostí. Pri svojej advokátskej činnosti dbám na to, aby moji klienti dostali presne to, čo pri riešení ich právnych problémov potrebujú. Len takto vznikne medzi advokátom a jeho klientom korektný vzťah založený na vzájomnej dôvere. V rámci tímu spoločnosti ADRID REAL s.r.o. zabezpečujem právny servis v súvislosti s predajom a prenájmom nehnuteľností.

všetky ponuky makléra
Dominika Mátyásová

Dominika Mátyásová

Asistent & Marketing spoločnosti | Assistenz & Marketing der Geschäftsleitung

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 911 090 900

Dominika.Matyasova@adridreal.sk

Za môj úzky profesionálny vzťah k nehnuteľnostiam vďačím svojej mame – Adriane Mátyásovej, ktorá ma už ako deväťročné dievčatko zaintegrovala do jej vtedajšej profesie realitnej maklérky, kde namiesto robenia domácich úloh po škole, som mala možnosť s ňou chodiť na obhliadky a vnímať „skutočný svet“. Interiéry a exteriéry bytov/domov/stavieb som začala vidieť inými očami od mojich 15. rokov, kedy som navštevovala školu vo Švajčiarsku & moja mama pôsobila ako poradca nehnuteľností v nadnárodných realitných spoločnostiach, kde som bola takisto súčasťou celého procesu obhliadok. Predstava kvalitnej propagácie nehnuteľnosti, čo sa týka fotografií, videoprezentácií a kvalitnej prezentácie a starostlivosti o nehnuteľnosť ma fascinuje každým dňom viac a viac. Venujem sa foteniu interiéru & exteriéru nehnuteľností a takisto aj starostlivosti o nehnuteľnosti (predaj & prenájom) na profesionálnej báze.

všetky ponuky makléra
Nikko

Nikko

Daj mi labku - ADRID REAL

office@adridreal.sk

Kto som? Moja panička, mi neustále hovori "Nikko, Nikko Miláčik môj...", tak teda som Nikko, vraj by som mal byť Shiba Inu a narodil som sa 20.11.2016. Pomáham celému tímu, ale hlavne dozerám na to, aby aj moji kamoši mali svoju strechu nad hlavou, lebo viem aké je dôležité mať svoju milujúcu rodinu. Na tejto stránke nájdete možno svojho budúceho rodinného priateľa: https://www.facebook.com/DajMiLabkuADRIDREAL/ Ďakujeme a posielam vám veľký PÁC!

všetky ponuky makléra

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné