Prémiové realitné služby Všetky ponuky

ZADANIE PONUKY/ DOPYTU

Nenašli ste čo ste hľadali? Chcete nám ponúknuť svoju nehnuteľnosť? Prosím vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme do 24 hodín kontaktovať.

Uveďte prosím vlastnými slovami čo najdetailnejšie o akú nehnuteľnosť máte záujem/akú ponúkate. Nezabudnite uviesť druh (byt, dom, pozemok...), lokalitu a približnú cenu nehnuteľnosti.

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo ADRID REAL s. r. o.

ADRID REAL s. r. o.

Online Office | Drieňová 1H | Eden Park , 821 01 Bratislava | Slovakia | IČO: 44201133, Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1, oddiel: Sro, vložka: 52641/B

JE JEDNO ČI PREDÁVATE PRODUKTY ALEBO SLUŽBY, STÁLE PREDÁVATE POCITY.

Profesionalita, efektívnosť, kreativita a nadštandardný prístup je u nás zaručený.
Fokusujeme sa na poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb ako: predaj, prenájom bytov, domov, komerčných priestorov a apartmánov na Slovensku i v zahraničí. Vždy si zvolíme inovatívny a kreatívny prístup. Profesionálne spracovanie marketingového, časového a predajného plánu je hlavným kľúčom pre úspešné dosiahnutie nášho spoločného cieľa.

<strong>Myslíme Inovatívne, Kvalitne, Elegantne</strong>
Realitná spoločnost ADRID REAL drží tempo s najnovšími trendami a najmä inováciami, ktoré sa práve počas tejto doby dostávajú do popredia. Prinášame systém, ktorý Vám umožní jedným kliknutím sledovať proces celého predaja, či prenájmu, v akom štádiu sa práve práca s Vašou nehnuteľnosťou nachádza a môžete sa online zapojiť do celého priebehu.

Individuálne nadizajnované a vysoko kvalitné popisy nehnuteľností alebo exkluzívne video profily povolujú nadštandardný marketing každej nehnuteľnosti. Využite značkový marketing pre Váš úspech. Ak sledujete ambície svojich cieľov, ak žijete vášnivo, jednáte kvalifikovane a oceníte si exkluzivitu, tak ste prišli na to správne miesto.

Tešíme sa na stretnutie s Vami. Predstavte si ADRID REAL.

+421(0)948 805 905, +421 902 317 820

adridreal@adridreal.sk všetky kontakty

Odoberajte naše novinky

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely kontaktovania.